Wybierz organizację, która otrzyma zwierzakobusa!    

Przekazany przez Was 1% po raz kolejny pomoże działać organizacjom ratującym setki zwierzaków. Wasze wsparcie i aktywność w konkursie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! W sumie, w trakcie trwania konkursu, organizacje zebrały ponad 500 tys. zł na cele statutowe. To dodatkowe, ogromne wsparcie!

 

Niektórzy z Was tak bardzo chcieli wesprzeć ulubione organizacje, że przekazali więcej niż jedną darowiznę na tę samą skarbonkę. Wielkie ukłony dla Was! Przypominamy jednak, że zgodnie z regulaminem konkursu, o wygranej decyduje liczba unikalnych Darczyńców. I to na jej podstawie możemy Wam uroczyście ogłosić wyniki! Z przyjemnością informujemy, że najwięcej osób wsparło:

 

1. Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek 7355

2. Komitet Pomocy dla Zwierząt 5814

3. Fundacja Człowiek Dla Zwierząt 5185

4. Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt - Przyjazna Łapa 4268

5. Ostatnia Przystań Fundacja 3083

 

Prawdopodobnie już na przełomie stycznia i lutego będziecie mogli spotkać Zwierzakobusy, pędzące do zwierzaków w potrzebie! Widząc taka mknącą maszynę koniecznie zróbcie jej zdjęcie i podeślijcie do nas!

 

 

 

Dzięki wielkim sercom Darczyńców, którzy przekazali nam swój 1% podatku, mamy możliwość zakupienia i przekazania aż pięciu Zwierzakobusów!

Wzięliśmy pod uwagę Wasze odpowiedzi, nadesłane na formularz dostępny na stronie serwisu RatujemyZwierzaki.pl oraz przebieg naszej współpracy ze stowarzyszeniami i fundacjami. Wyłoniliśmy 16 organizacji, które dalej mogą walczyć o Zwierzakobusy. A reszta jest w Waszych rękach!

 

Od 24.11.2020 do północy 23.12.2020 możecie zagłosować na jedną z 16 organizacji zwierzęcych, wspierając jej skarbonkę. Listę wszystkich skarbonek znajdziecie poniżej, a na stronie każdej z nich zobaczycie filmiki, które opowiadają o podopiecznych naszej szczęśliwej szesnastki!  

Dziękujemy!

Zwierzakobusy otrzyma 5 organizacji, które wesprze najwięcej osób.  Regulamin i zasady konkursu są dostępne pod tym linkiem.

O efektach zbiórki 1% podatku w zeszłym roku możecie poczytać tutaj.

Copyright © 2017-2020 RatujemyZwierzaki.pl